---Ro Forum---
Lista Forumurilor Pe Tematici
---Ro Forum--- | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ---RO FORUM---

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Nicole23 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 65 ani
---Ro Forum--- / Sport / Adrian Ilie şi-a dat demisia de la Steaua! Moderat de DareDevil, roliviu
Autor
Mesaj Pagini: 1
tazonne
RO FORUM OWNER

Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
Adrian Ilie şi-a dat demisia de la Steaua!

Managerul sportiv al Stelei, Adrian Ilie, şi-a anunţat īn această seară demisia de la Steaua. "Le mulţumesc tuturor pentru perioada petrecută aici, le mulţumesc şi suporterilor pentru că au fost alături de echipă. Consider că anul petrecut la Steaua a fost unul īn care am īnvăţat foarte mult. Le doresc succes jucătorilor, precum şi staff-ului tehnic, īn anul care vine. A fost o onoare să lucrez la Steaua", a spus Ilie.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la