|
tazonne
RO FORUM OWNER
Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
Adrian Ilie şi-a dat demisia de la Steaua!
Managerul sportiv al Stelei, Adrian Ilie, şi-a anunţat īn această seară demisia de la Steaua. "Le mulţumesc tuturor pentru perioada petrecută aici, le mulţumesc şi suporterilor pentru că au fost alături de echipă. Consider că anul petrecut la Steaua a fost unul īn care am īnvăţat foarte mult. Le doresc succes jucătorilor, precum şi staff-ului tehnic, īn anul care vine. A fost o onoare să lucrez la Steaua", a spus Ilie.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|