---Ro Forum---
Lista Forumurilor Pe Tematici
---Ro Forum--- | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ---RO FORUM---

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee 24 ani
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
---Ro Forum--- / Auto / Dacia Solenza vs Dacia Logan Moderat de DareDevil, roliviu
Autor
Mesaj Pagini: 1
tazonne
RO FORUM OWNER

Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
astept parerea voastra despre care este mai buna.....




_______________________________________


pus acum 17 ani
   
kipiani
Special Guest Star

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 15
Nu este un test edificator. Cred ca sunt diferente de cilindree intre cele doua masini (eu nu le-as putea numi autoturisme). Oricum sunt multe de discutat, multe elemente de luat in seama. Eu personal cred ca Logan-ul nu se compara cu Solenza iar cei carora le place viteza sau care analizeaza o masina dupa viteza pe care o atinge sa-si cumpere Ferrari, Lamborghini etc. In rest sa auzim numai de bine!

Modificat de kipiani (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la