astept parerea voastra despre care este mai buna.....
_______________________________________
pus acum 17 ani
kipiani
Special Guest Star
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 15
Nu este un test edificator. Cred ca sunt diferente de cilindree intre cele doua masini (eu nu le-as putea numi autoturisme). Oricum sunt multe de discutat, multe elemente de luat in seama. Eu personal cred ca Logan-ul nu se compara cu Solenza iar cei carora le place viteza sau care analizeaza o masina dupa viteza pe care o atinge sa-si cumpere Ferrari, Lamborghini etc. In rest sa auzim numai de bine!