---Ro Forum---
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
---Ro Forum--- | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ---RO FORUM---
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ada_net
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
|
tazonne
RO FORUM OWNER
Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
Bucurie mare pentru fanii seriei GTA! Versiunea pentru PC a lui GTA 4 a fost anunţată īn mod oficial. Īntr-un comunicat de presă, cāt se poate oficial, Rockstar Games a confirmat zvonul că GTA 4 va putea fi jucat pe platforma PC īncepānd cu 18 noiembrie īn Statele Unite şi 21 noiembrie īn Europa. Trebuie să recunoaştem īnsă că bucuria este mare doar pentru fanii PC-ului. Dacă nu mai puteţi rezista īncă trei luni şi jumătate, singura soluţie este să achiziţionaţi o consolă Sony Playstation 3 sau Microsoft Xbox 360. Unii au apelat deja la ea.
30.7KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|