|
tazonne
RO FORUM OWNER
Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
Jale mare!!! Nici in italiana nici in romana.Dar asta e la pamant cu gramatica limbii romane.Nu vreau sa cred ca exista asemenea persoane in Romania si prefer sa iau totul ca pe o gluma
59.5KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
tazonne
RO FORUM OWNER
Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
Si acum urmeaza si raspunsul...daca ati crezut ca nu mai este nimic de spus... v-ati inselat!
58.4KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|