---Ro Forum---
Lista Forumurilor Pe Tematici
---Ro Forum--- | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ---RO FORUM---

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sayler_moon_19 Profile
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
26 - 46 ani
---Ro Forum--- / Sport / Becali: "Bergodi e principalul favorit sa preia Steaua!" Moderat de DareDevil, roliviu
Autor
Mesaj Pagini: 1
tazonne
RO FORUM OWNER

Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
Ajuns in Parlamentul European, alaturi de Vadim din partea PRM, seful Stelei are planuri mari: vrea sa devina mare in Europa cu ajutorul Stelei!   Becali: Nu am emotii pe acest final de campionat, vom castiga la Urziceni. Daca nu castigam cu Urziceni, nu meritam sa jucam in Europa!

"Nu am emotii ca vom rata Europa League. Cand se mobilizeaza, Steaua castiga. Vom bate Urziceniul! Daca nu reusim, inseamna ca nu meritam nimic. Borcea si Turcu sunt distrusi! Nu mai are rost sa fac glume cu ei"  a spus Gigi Becali la conferinta de presa.

"Acum ca am intrat in Parlamentul European, am ambitia sa ajung cel mai cunoscut europarlamentar si cu ajutorul Stelei. Vreau in 4-5 ani sa transform echipa intr-o forta a Europei." a spus Becali, in calitate de europarlamentar!

"Am vorbit cu Renzo Rossi sa ne vedem dupa meciul Iasului cu Rapid sa ne vedem. E posibil sa ne vedem si maine pentru ca vor veni in Bucuresti. Din punctul meu de vedere, Bergodi e principalul favorit sa preia Steaua." a fost anuntul lui Gigi Becali, despre viitorul antrenor al Stelei!

Despre venirea lui Dinu Gheorghe, Becali spune ca acesta se va ocupa de partea sportiva, in timp ce Valeriu Argaseala va ramane pe partea administrativa: "Dinu Gheorghe se va ocupa de partea sportiva, Argaseala de cea administrativa. Cluburile mari au multi oameni in staff, eu am facut treaba doar cu Argaseala si Iulian Gheorghisor!"

"E posibil sa nu plece niciun jucator. Vom avea niste strategii. Dayro e talentat, probabil ca o sa ramana la Steaua. Dar e putin obraznic si o sa se duca. Daca vreau jumatate din bani, e posibil sa nu il mai vreau la Steaua. Vom vedea ce restructurari se vor face la echipa dupa ultima etapa." mai spune Becali.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la