---Ro Forum---
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
---Ro Forum--- | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ---RO FORUM---
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
|
tazonne
RO FORUM OWNER
Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
Steaua a învins formaţia slovenă, Nk Maribor, cu 2-0, în primul "amical" din această vară. golurile "roş-albaştrilor" au fost marcate de noii-veniţi Bogdan Stancu şi Janos Szekely
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
tazonne
RO FORUM OWNER
Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
Janos Szekely: "Adrian Ilie mi-a zis să joc simplu şi să marchez"
Steliştii au debutat cu o victorie în primul cantonament al verii. Noile achiziţii, Tiago Gomes şi Janos Szekely, s-au mişcat bine cu slovenii de la NK Maribor. Vezi ce au declarat cei doi la finalul meciului:
"Mă bucur că am jucat bine în tricoul Stelei, însă mai am mult de muncă. Sper să ne calificăm în Liga Campionilor", a spus Tiago.
"Nu contează cine marchează. Totuşi, este o mare bucurie să înscrii în tricoul Stelei. Adrian Ilie mi-a zis să joc simplu şi să marchez", a declarat Janos Szekely la finalul meciului.
"Am jucat contra unei echipe tinere şi foarte bune, care ne-a pus probleme", a adăugat Neşu, căpitanul roş-albaştrilor în testul cu NK Maribor.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|