---Ro Forum---
Lista Forumurilor Pe Tematici
---Ro Forum--- | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ---RO FORUM---

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
---Ro Forum--- / Sport / NK Maribor - Steaua, 0-2 Moderat de DareDevil, roliviu
Autor
Mesaj Pagini: 1
tazonne
RO FORUM OWNER

Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
Steaua a învins formaţia slovenă, Nk Maribor, cu 2-0, în primul "amical" din această vară. golurile "roş-albaştrilor" au fost marcate de noii-veniţi Bogdan Stancu şi Janos Szekely

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
tazonne
RO FORUM OWNER

Din: CRIPTA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
Janos Szekely: "Adrian Ilie mi-a zis să joc simplu şi să marchez"

Steliştii au debutat cu o victorie în primul cantonament al verii. Noile achiziţii, Tiago Gomes şi Janos Szekely, s-au mişcat bine cu slovenii de la NK Maribor. Vezi ce au declarat cei doi la finalul meciului:


"Mă bucur că am jucat bine în tricoul Stelei, însă mai am mult de muncă. Sper să ne calificăm în Liga Campionilor", a spus Tiago.

"Nu contează cine marchează. Totuşi, este o mare bucurie să înscrii în tricoul Stelei. Adrian Ilie mi-a zis să joc simplu şi să marchez", a declarat Janos Szekely la finalul meciului.

"Am jucat contra unei echipe tinere şi foarte bune, care ne-a pus probleme", a adăugat Neşu, căpitanul roş-albaştrilor în testul cu NK Maribor.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la